Надання допомоги й підтримки багатодітним родинам,  дітям, позбавленим  батьківського   піклування,   дітям - сиротам, які перебувають на території Криворізької сільської громади

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та запровадженням воєнного стану особливо важливим питанням є надання допомоги й підтримки багатодітним родинам,  дітям, позбавленим  батьківського   піклування,   дітям - сиротам, які перебувають на території Криворізької сільської громади.

За сприяння Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військової адміністрації, управління сім’ї, молоді та масових заходів національно - патріотичного виховання  облдержадміністрації, департамента освіти і науки, громада систематично отримує різноманітну допомогу від благодійних організацій.

В результаті плідної співпраці з обласними структурами протягом двох місяців пільговим категоріям  громади видано: гігієнічні набори у кількості - 244 шт.; продуктові  набори  від  благодійної організації  «Фонд  Ріната Ахметова» у кількості  - 248 шт.; зимовий   одяг   від   дитячого   фонду  ЮНІСЕФ  у кількості - 152 шт.

Щиро дякуємо  за підтримку, адже тільки разом, спільними і добрими справами ми зможемо наблизити Україну до перемоги.Фото без описуФото без опису