Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради у Всеукраїнському вебінарі

26 січня 2023 року в онлайн-режимі відбувся Всеукраїнський вебінар «Українська для кожного…» для представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів вишів.

Захід проводився Міністерством освіти і науки України та Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».

Активну участь у вебінарі взяли фахівці гуманітарного відділу Криворізької сільської ради,  які відповідали на питання спікерів, виконували різноманітні завдання з правопису української мови та ін.

В рамках проведення заходу педагоги мали змогу підвищити свою кваліфікацію й отримати відповідні сертифікати.