Проведення онлайн - наради серед керівників органів освіти області

Начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Грибаускас Лариса Іонасівна прийняла участь у онлайн - нараді серед керівників органів освіти області, яка проходила  під головуванням директорки департаменту освіти, Сідашевої Тетяни Володимирівни.
В ході наради були розглянуті  нагальні питання  та прийняті відповідні рішення щодо:  організації  освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році,  забезпечення безпечного середовища  закладів освіти  (бомбосховища, найпростійші укриття), змін вступної кампанії ( ДПА, ЗНО, мультіпредметного тесту).
Також обговорювались питання можливості створення консультаційних пунктів на базі закладів загальної середньої і дошкільної освіти . До речі, в нашій громаді , у січні 2023 року, очікується відкриття відповідного пункту на базі Криворізької школи. Про графік роботи пункту , відповідальних осіб, сферу діяльності пункту буде повідомлено пізніше.