Українське свято - День Гідності та Свободи

Указом Президента України №872/2014 щороку 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Це українське свято на честь початку двох українських революцій: Помаранчевої(2004 рік) та Революції Гідності(2013 рік). Єдиний символ Революції гідності - прапор України. Єдиний духовний помічник - національний гімн. Революція відбулася не лише в політичному житті країни, вона відбулася у нас самих, у нашій свідомості. "Україна - це територія гідності і свободи" - на таку тему вихователь ДНЗ "Казка"№3 Криворізької с/р Кулікова І.І. підготувала презентацію з метою ознайомити дітей з історією виникнення історичної дати - "Дня гідності та свободи". Вшанувати патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Вихованці ДНЗ їз задоволенням прийняли в ній участь та разом з батьками підготували фотовиставку "Вільні творити майбутнє!"