Онлайн соціологічне дослідження

У 2021 році ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» долучився до онлайн соціологічного дослідження щодо розуміння учасниками освітнього процесу несприятливих обставин та конструювання ними відповідних поведінкових моделей «Розумію! Обираю! Дію!» Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кафедри психології та розвитку особистості .
Керівниця регіонального дослідно-експериментального майданчика – Валентина Поуль, завідувачка кафедри педагогіки і психології ДонОблІППО, кандидат психологічних наук, доцент.
Мета дослідження: визначити обставини, які є несприятливими для дітей різного віку, педагогів та батьків, а саме:
• Що розуміють діти та дорослі під несприятливими обставинами?
• Які шляхи їх вирішення обирають?
• Як безпосередньо діють для подолання несприятливих обставин?
12.10.2022 р. у межах діяльності обласного експериментального майданчика «Технології психологічного супроводу конструювання поведінкових моделей у несприятливих обставинах» відбулась організаційна нарада щодо підготовки до апробації програми серії занять ігрового кейса «Несприятлива погода» для розвитку універсальних навичок (cross-cutting skills) адаптації та відновлення дітей у несприятливих обставинах.
Усі матеріали наради учасники отримали на електронні пошти.
Разом крокуємо до Перемоги, сприяючи відновленню освіти!