Участь у щорічному Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Я – козацького роду»

12-18 жовтня 2022 року здобувачі освіти ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» взяли участь у щорічному Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Я – козацького роду», який приурочений до Дня українського козацтва та проходить під гаслом «Козацькому роду нема переводу».
Ми, українці, живемо на своїй Богом даній та прекрасній землі. Були в нас часи розквіту, були й часи занепаду, були радісні часи та часи смутку. Але, чого в нас не відібрати - так це звитяги нашої козацької, куди б нас доля не закинула та в якій би ми стороні не проживали. І про цю звитягу потрібно пам'ятати, дізнаватись нове, пишатись тим, що уже знаємо.