Зустріч молоді нашої громади  із поетесою з Донецької області Світланою Фоменко.

14 жовтня 2022 року у межах циклу зустрічей молоді із військовослужбовцями, військовими волонтерами, військовими кореспондентами, митцями Донецької області пройшла  зустріч  за участю молоді нашої громади  із поетесою з Донецької області Світланою Фоменко.
У воєнний час поезія — також зброя. У рядках віршів наша злість на ворогів, наша впевненість в українському війську, наш біль від втрат і наша віра в перемогу. Кожен вірш, кожен рядок, кожне слово — це вже частина української історії. Після нашої перемоги майбутні покоління мають пам’ятати, крізь що ми пройшли, та надихнутись відвагою і героїчною боротьбою. Ми точно знаємо, що війни закінчуються, а поезія — ні.