Зустріч молоді  Донецької області з відомими людьми Донеччини в рамках відзначення Дня Захисників та Захисниць України

15 жовтня 2022 року відбулася чергова зустріч молоді  Донецької області з відомими людьми Донеччини в рамках відзначення Дня Захисників та Захисниць України, ініційована Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів НПВ Донецької облдержадміністрації. До заходу доєдналися фахівці гуманітарного  відділу  та молодь Криворізької громади.

Цього дня гостем був Володимир Рибалкін - людина, яка працювала з дітьми сиротами, учасник АТО, член організації «Стоп, корупція», громадський активіст, 24 лютого начальник Святогірської ТРО, зараз начальник Святогірської ВЦА.

Володимир разом з молоддю обговорювали питання наслідків окупації:

- шкоду нанесену житловому масиву і роботу, яка ведеться з подальшого відновлення та відшкодування;

- проблеми з логістикою, труднощами з евакуації населення перед опалювальними сезоном;

- відсутності світла - як наслідок 3 місяців бездіяльності окупаційної влади;

- численні випадки мародерства;

- заходів щодо колаборантів.

Також Володимир видмітив, що за місяць після деокупації вже вдалося повернути у місто мобільний інтернет, запустити роботу з проведення світла і навіть запрацювала пекарня, якій Володимир допомагає з сировиною, а готовий хліб роздається найбільш того потребуючим містянам.