Привітання ДНЗ "Казка" №3 Криворізької сільскої ради зі святами: Днем Захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці

Сьогодні в Україні відзначається одразу 3 великих свята: День Захисника України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Сьогодні, низько вклоняючись, ми завдячуємо нашим мужнім воїнам, які впевнено стоять на стражі рідної землі. Від вашої сили духу та безстрашності залежить мир та спокій у наших домівках, безхмарне майбутнє наших дітей. Під Покровом Пресвятої Богородиці волю і незалежність України споконвіків відстоювали наші прадіди, і нині наш з вами обов'язок - берегти злагоду у родинах та мир в країні. Щиро зичимо вам, шановні захисники України, міцного здоров'я, сімейного затишку, сили й наснаги та впевненості у щасливому майбутньому рідної держави. Нехай Пресвята Богородиця береже усіх нас. З повагою, колектив і вихованці ДНЗ "Казка" №3 Криворізької сільської ради.