Участь гуманітарного відділу в засіданні розширеної колегії управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації та семінарі-нараді

05 вересня поточного року в режимі онлайн відбулося засідання розширеної колегії управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації та семінар-нарада з керівниками органів управління фізичною культурою та спортом виконавчих органів рад територіальних громад, військових адміністрацій. Від гуманітарного відділу Криворізької сільської ради в засіданні прийняли участь начальник гуманітарного відділу  Лариса Грибаускас та головний спеціаліст відділу Тетяна Стащенко.  Під час засідання колегіі обговорювались важливі питання  щодо підготовки спортсменів до змагань, можливості організації роботи фізкультурно-спортивного напрямку в умовах воєнного стану.