Вітання з Днем Незалежності України

Вітаємо вас із загальнонаціональним святом Днем Незалежності України! З тієї пори, як була проголошена незалежність, наша країна пройшла декілька етапів духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції  духовність нашого народу. Україна – країна неймовірної краси, але з важкою долею. Вона мужньо переносить випробування, коли гинуть  її сини і доньки. І кожен раз встає з колін, виховуючи нові покоління закоханих у рідний край лицарів правди та свободи. Мабуть, найкращим пам’ятником для всіх, хто загинув за Україну, буде наше бажання будувати суверенну, вільну, незалежну державу. З кожним роком це свято додає всім нам наснаги та впевненості в нашому майбутньому.
Тож усіх нас з Днем Незалежності!  Бажаємо миру і злагоди у ваших родинах, міцного здоров'я, щастя і добробуту.

З повагою,

Сільський голова Анна ПАВЛОВА,