Потерпілі на виробництві Донецької області мають бути на зв’язку з ФССУ

  • 200

Попри ведення активних бойових дій на Донеччині потерпілі на виробництві та їх сім’ї у повному обсязі отримують щомісячні страхові виплати від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.

З початку війни управлінням перераховано понад 1 млрд гривень страхових виплат.

З урахуванням обставин та умов, у яких опинилися громадяни через військову агресію з боку росії, зокрема вимушеної евакуації у безпечні місця, у тому числі за кордон, фахівці відділень управління постійно контролюють здійснення страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) з метою попередження неправомірного використання коштів Фонду.

У зв’язку з цим зауважуємо, що для продовження отримання страхових виплат потерпілі на виробництві, незалежно від місця перебування, мають щомісяця проходити внутрішню верифікацію, зв’язавшись із фахівцем відділення управління за допомогою будь-якого зручного засобу комунікації. У разі відсутності зворотного зв’язку з потерпілими (членами їх сімей), які перебувають на обліку у відділенні, щомісячні виплати таким особам будуть тимчасово призупинені до з’ясування обставин.

Для зв’язку з відділеннями управління та проходження верифікації діють телефони гарячих ліній:

http://www.fssu.gov.ua/fse/control/don/uk/publish/article/112137.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області

Фото без опису