Щорічно 28 липня в Україні відзначатимуть нове свято - День української державності

Верховна Рада України постановила, що 28 липня у країні буде святковий день – День української державності.

24 серпня 2021 року, у 30-ті роковини Незалежності України, президент Володимир Зеленський оголосив про започаткування нового свята – Дня української державності, яке відзначатиметься у День хрещення Русі-України, та підписав відповідний указ.

Про це йдеться в ухваленому законопроекті №5864. На пленарному засіданні парламенту 31 травня законопроект підтримали 257 народних депутатів.

Законопроект №5864 передбачає доповнення ст.73 Кодексу законів про працю України абзацем щодо встановлення 28 липня Дня української державності як святкового дня.

25 серпня глава держави вніс до парламенту законопроєкт №5864 щодо встановлення Дня української державності. Він визначив його як невідкладний, проте Верховна Рада підтримала цю ідею вже в розпал війни, яку розпочала проти України росія.