Привітання зі святом останнього дзвоника!!!

  • 8045

 

Сьогодні останній день весни.  І сьогодні  завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого  і після. На жаль, цього року в нашому ліцеї урочисто не пролунав останній дзвоник, учні не зібралися на  шкільному подвір’ї. Стіни рідної школи тримають у собі ностальгію за дзвінкими дитячими голосами. Дуже шкода, що випускники не отримали свята, яке буває раз у житті. Але Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі. І свято  сьогодні  відбулося, але в незвичній формі. Були вітання від директора ,учителів. Учасників освітнього процесу привітали почесні гості:  голова Криворізької сільської ради Павлова А.І., начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Грибаускас Л.І.  Для багатьох школярів   нетрадиційний  останній шкільний дзвоник сповістив про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле  та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення. Дорогі випускники, бажаємо   вам щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками.
Висловлюємо  слова вдячності педагогам, які закладали основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до навчання і своєю невтомною працею прищеплювали гуманістичні цінності.
Дорогі батьки, вітаємо вас з Останнім дзвінком, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякую за допомогу і підтримку.
Зичимо добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!
Цьогорічний дистанційний останній дзвоник запам’ятається надовго, але сподіваємося, що у наступному році ми  повернемося до традиційного святкування!

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису