Криворізька сільська рада щиро вітає із закінченням навчального року!

Дорогі діти, шановні вчителі та батьки!

Криворізька сільська рада щиро вітає вас із закінченням навчального року!

Сьогодні свято особливе. Останній дзвоник сповіщає про те, що завершився ще один етап у житті, сповнює нас сміливими планами та мріями на майбутнє.

Рік видався непростим. Перед нами поставали нові виклики. Разом ми опановували нові методики, нові стилі роботи, отримували новий досвід.

Глибоко вдячні батькам за мудрість і терпіння. За те, що своєю любов'ю та підтримкою допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності.

Сердечно дякуємо вчителям за Вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які даєте учням, невпинний творчий пошук, педагогічну майстерність.

Нашим учням бажаємо сміливо, наполегливо і успішно продовжувати навчання!

Впевнені, що Ви реалізуєте власні здібності і таланти, будете гідними патріотами своєї держави!

Веселих Вам канікул, теплого літа, пізнавального відпочинку, незабутніх вражень. Здоров'я, миру і добра!!!

З повагою,

Анна ПАВЛОВА