«Народ мій є, народ мій завжди буде, ніхто не перекреслить мій народ!..»

  • 212

Український народ має славну і водночас трагічну історію. Відстоюючи право на свободу, незалежність, вільний розвиток, він вів багатовікову боротьбу з половецькими, литовсько-польськими, турецькими загарбниками, свавіллям російського царату.

Україна пишається справжніми синами й дочками, що своєю боротьбою, творчістю наближали час утворення самостійної держави. Назвемо лише деякі імена: Ярослав Мудрий, Григорій Сковорода, Богдан Хмельницький, Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка.

Про український народ можна говорити тільки з гордістю, бо він є і волелюбним, і працьовитим, і пісенним, і душевно щедрим, гостинним.

У кінці XX століття були прийняті Декларація про державний суверенітет України та Акт про незалежність України.

Наш народ почав впевнено будувати нову державу, де кожен українець зможе знайти захист і одержати право на розвиток своїх талантів.

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради нагадує, що задля підняття духу нашої нації в час нелегких випробувань, в закладах освіти та культури громади продовжується низка тематичних заходів.

Учні ОЗО «Добропільський ліцей» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Захисники та захисниці України», за результатами якого отримали дипломи і сертифікати. Вітаємо учасників і бажаємо подальших перемог!  

Фото без описуФото без опису