Чому ми любимо свою Батьківщину?

Батьківщина – це місце, де ми народилися і виросли. Чому ми любимо свою Батьківщину? В Україні нам все рідне: люди, мова, місця. Тут проходить наше дитинство – найкращі роки. Саме в Україні живуть наші близькі люди: батьки, бабусі з дідусями, друзі. Українська – наша рідна співоча мова. На нашій Батьківщині все особливе, рідне, близьке. Наша Україна дуже затишна. Вона чарує всіх своєю різноманітністю: морями, горами, річками, озерами, полями. Ми пишаємося тим, що ми – українці. Змалку ми мріяли подорослішати і допомагати своїй країні стати сильнішою та прекраснішою. Тож бережімо рідні місця і не забуваймо Батьківщину, адже вона в нас одна.

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради нагадує, що задля підняття духу нашої нації в час нелегких випробувань, в закладах освіти та культури громади продовжується низка тематичних заходів.

До Дня українського добровольця (14 березня) учні Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів створили малюнки на зазначену тему.