УВАГА!

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради нагадує, що згідно з наказом від 11.03.2022 року № 27-Д «Про організацію освітнього процесу», з 14 березня 2022 року освітній процес в навчальних закладах громади відновлено:

• у дистанційній формі (заклади загальної середньої освіти: ОЗО «Добропільський ліцей», Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шилівська філія ОЗО);
  • в закладах дошкільної освіти тимчасово призупинено навчально-виховний процес;
  • у всіх зазначених закладах освіти організовано чергування, відповідно до встановленого графіку.

Варто зазначити, що з метою належної організації дистанційного навчання, керівництвом всіх шкіл ТГ визначено форми організації освітнього процесу (навчальні заняття, консультації, вебінари, онлайн-форуми, віртуальні екскурсії тощо), а також обрано та схвалено конкретні електронні освітні платформи, онлайн-сервіси та інструменти, за допомогою яких здійснюється навчання дітей під час запровадження дистанційної форми здобуття освіти.