Відзначення Міжнародного дня рідної мови в закладах освіти Криворізької ТГ

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам й наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилися навчальні заклади Криворізької громади.

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що задля розширення знань учнів про українську мову, розвитку мовлення,  виховання поваги і бажання вивчати українську мову, у цей день в школах сільради пройшли різноманітні заходи: фотоквест, флешмоб, урок-вікторина (ОЗО «Добропільський ліцей»), інтерактивна гра «Своя гра», мовне асорті, квест-гра «Збережемо наш скарб – рідну мову!», виразне читання віршів поетів-земляків (Криворізька ЗОШ), розгадування ребусів, кросвордів, відеовікторина (Шилівська філія).

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, діти виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.