В закладах освіти Криворізької громади відзначили День Єднання

Відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого 2022 року Україна вперше відзначає День Єднання.

У цей день українці піднімають Державний Прапор і показують всьому світу силу народу та незламне прагнення до миру.

З нагоди відзначення загальнонаціонального свята, в закладах освіти Криворізької сільської ради було проведено низку заходів. Школярі та вихованці із задоволенням взяли участь в онлайн-акції «Долоньки миру» і флешмобі «Україна – понад усе!». Педагогічні працівники також доєдналися до участі в онлайн-форумі «Українська державність: від внеску кожного до здобутків нації».