15 лютого головним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області Подольським Андрієм Сергійовичем було проведено нараду з керівництвом Гуманітарного відділу Криворізької сільської ради. В ході наради наради було розглянуто питання щодо усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної безпеки які, були виявлені в ході позапланових перевірок закладів освіти на території Криворізької територіальної громади. Також було проведено інструктаж з питань пожежної безпеки серед керівництва та персоналу відділу.

В кінці заходу фахівці Служби порятунку надали  присутнім листівки інформативного характеру.