У Криворізькій громаді відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що сьогодні, 15 лютого, в селі Добропілля на базі природоохоронної зони «У ЛЕЛЕКИ» відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також 33-й річниці виводу військ із Афганістану.

Ця знаменна дата збігається з одним з найбільших християнських свят – Стрітенням Господнім. В цей день, молімося за душі полеглих братів в Афганістані, за теперішніх захисників Батьківщини!

Бажаємо воїнам-афганцям та їхнім родинам добра, миру і достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа!