14 лютого 2022 року відбулись засідання 4 постійних комісій Криворізької сільської ради восьмого скликання

14 лютого  2022 року відбулись засідання 4 постійних комісій Криворізької сільської ради восьмого скликання.

На комісіях  зареєструвалось 15 депутати із 20, депутати з поважних причин були відсутні.

На порядок денний засідань постійних комісій  Криворізької  сільської ради восьмого скликання виносилось  114  проєктів  рішень.

Основні питання це :

• Про виконання рішення сесії сільської ради від 24 грудня 2020 року № VІІI/ 3-16 «Про Програму економічного і соціального розвитку Криворізької сільської ради на 2021 рік».
  • Про затвердження звіту про виконання бюджету Криворізької сільської територіальної громади за 2021 рік.
  • Про затвердження соціальної  цільової  Програми  «МИЛОСЕРДЯ» на 2022  рік.Про погодження проєкту рішення  «Про встановлення ставок та пільг  зі сплати земельного податку  на 2023 рік».
  • Про погодження проєкту рішення  « Про встановлення ставок та пільг  із  сплати податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки, на 2023 рік  Криворізької сільської ради  Покровського району Донецької області».
  • Про погодження проєкту рішення «Про встановлення розміру  ставок  єдиного податку  для першої та другої групи фізичних осіб-підприємців та затвердження Положення про єдиний податок   на території Криворізької сільської ради на 2023 рік».
  • Звіт сільського голови.
  • Земельні питання.
  • Інші.