УВАГА! Опитування щодо стану сфери культури в територіальних громадах

  • 129

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує. 

У 2018 р. Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Мінкультури здійснив перше дослідження стану сфери культури в територіальних громадах.
Минуло 4 роки. За цей період завершилась реформа адміністративно-територіального устрою, була запроваджена і в 2022 році, вже мала б і завершитись реформа системи забезпечення населення культурними послугами, розпочато реформу фінансування системи забезпечення населення культурними послугами, культура стала повноправною широкою компонентою загальнодержавних стратегічних документів, таких як Державна стратегія регіонального людського розвитку 2021 - 2027, Стратегія людського розвитку та інші.
Проте, чи змінилась за ці 4 роки картина існуючого стану сфери культури на базовому рівні в цілому?
З метою формування відповіді на це запитання, а також задля фіксування проблем, потреб, викликів, які постають наразі перед культурою в територіальних громадах, Управління культури і туризму облдержадміністрації просить взяти участь у цьому опитуванні та заповнити запропоновану нижче електронну анкету.
Результати опитування будуть використані для коригування державної регіональної культурної політики, перегляду її цілей, уточнення пріоритетів та розроблення шляхів їх досягнення.
Запропонована анкета складається з 46 запитань, розділених на 4 блоки:
1. Бачення розвитку територіальної громади;
2. Система управління культурою та культурний потенціал територіальної громади;
3. Зміни в культурній політиці територіальної громади за останні 4 роки;
4. Загальні дані про територіальну громаду.

Опитування триватиме до 05 березня 2022 р. включно за посиланням https://cutt.ly/IPuY7MB