Протипожежна безпека в закладах освіти Криворізької громади

Право на життя та безпеку є найголовнішим правом людини. Забезпечити безпечне перебування учасників освітнього процесу є найголовнішим завданням будь-якого закладу освіти.

Загалом, пожежна безпека – це дуже об’ємний комплекс заходів, які спрямовані на запобігання пожежі, а якщо пожежа все ж виникла – на порятунок людей та якнайшвидше зупинення вогню.

З метою формування необхідності дотримання правил пожежної безпеки в навчальних закладах громади, гуманітарним відділом Криворізької сільської ради опрацьовано питання проведення екскурсій та відвідувань Покровського районного управління Головного управління ДСНС у Донецькій області. До участі в заходах запрошуються учні та вихованці, педагоги, батьки.