06 лютого Добропільські рятувальники провели профілактичні бесіди з жителями міста Білицьке Добропільської територіальної громади щодо дотримання правил пожежної безпеки. Надзвичайники нагадали про основні причини виникнення загорянь у помешканнях, зокрема про порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівачів, перенавантаження або несправність електромережі, дитячі пустощі з вогнем, а також паління у нетверезому стані.

Співробітники Служби порятунку радили не допускати використання для обігріву приміщень несертифікованих та саморобних нагрівальних приладів та газових кухонних плит, не залишати без нагляду ввімкнені електроприлади, не вмикати одночасно до однієї розетки велику кількість електроприладів, дотримуватись правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення в будинках, а також не залишати дітей без нагляду. Рятувальники закликали містян пам’ятати, що тільки виконання елементарних правил пожежної та особистої безпеки зможе зберегти людські життя та врятувати майно від нищівного вогню.