Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради в нараді Покровського району

З метою забезпечення функціонування та сучасного розвитку сфери культури і туризму, збереження історичної та культурної спадщини для наступних поколінь, формування позитивного іміджу та розвитку туризму,  01 лютого поточного року у місті Покровськ відбулася нарада з керівниками управлінь (відділів, секторів) культури та туризму.

Участь в заході взяли начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Грибаускас Лариса Іонасівна та головний спеціаліст гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Стащенко Тетяна Миколаївна.

Під час наради були обговорені важливі для Криворізької ОТГ питання:

- планування роботи відділу у зазначених напрямках на 2022 рік;

- виявлення об’єктів, які мають історичну, архітектурну і культурну цінність, та встановлення пам’ятних дошок на цих об’єктах.