Профорієнтаційна робота в закладах освіти Криворізької громади

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що за ініціативи Добропільського міського центру зайнятості 01 лютого 2022 року фахівець центру з профорієнтації Вікторія Нижник провела для молоді Криворізької ТГ профорієнтаційний онлайн-захід  «Teen choice або молодь громади за успішне професійне майбутнє».

До участі у заході були запрошені представники навчальних закладів м. Харків: державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області», український державний університет залізничного транспорту, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ».

Представники закладів ознайомили майбутніх випускників зі структурою факультетів, напрямами підготовки та конкурсними пропозиціями.