ЗНО-2022

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 01 лютого 2022 року розпочинається реєстрація на основну сесію ЗНО.

Нагадуємо, що для реєстрації потрібна фотокартка, виготовлена на білому або кольоровому фотопапері розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку особи.

Також, за необхідності, заздалегідь потрібно підготувати документи:

• для осіб, які потребують спеціальних умов, медичний висновок
    про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о;
  • для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою, копії нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документа(-ів), наданого(-их) для реєстрації.

Вищевказана інформація доведена до відома батьків та випускників  закладів освіти нашої громади на батьківських зборах, розміщена – на сайтах закладів освіти, гуманітарного відділу.