ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади :

• Директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Криворізької сільської ради»

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння української мовою; впевнене користування ПК та оргтехнікою; стаж роботи в даній структурі не менше 3 років, знання Законів України «Про соціальні послуги», «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю», «Про запобігання корупції».

Необхідні документи: заява на ім'я голови  конкурсної комісії, копії документів про освіту, копія сторінок паспорта, ідентифікаційного коду, військового квитка (при наявності), трудової книжки, автобіографія та резюме, мотиваційний лист, довідка про відсутність судимості, перспективний план розвитку надавача соціальних послуг.

Термін подачі документів: 10 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за  адресою: с. Криворіжжя, вул. Центральна, 103 або за телефоном 0955233360.

Л.М. Лашина, Керуючий справами виконавчого комітету Криворізької сільської ради