ДО УВАГИ!

Шкільне діловодство – справа складна та відповідальна. Складна, бо вимагає ретельного вивчення та врахування в роботі великої кількості документів, що надходять до закладу освіти. Відповідальна, тому що кожний створений запис має відповідати вимогам чинного законодавства.

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що згідно з наказом МОН України від 25.06.2018 № 676 «Про затвердження Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти», з метою якісного оцінювання навчальних досягнень учнів та для забезпечення  оптимальної   організації   виконання обов’язкових письмових робіт педагогами, триває придбання необхідних матеріалів. Заклади освіти громади одержали нові класні журнали, журнали обліку планування та роботи гуртків, книги протоколів засідань педагогічних рад та інші.