Різдвяна подорож

З метою організації культурного дозвілля дітей Криворізької сільської територіальної громади, гуманітарним відділом Криворізької сільської ради організовано поїздку учнів в рамках культурно-мистецької акції, яка відбулась 14 січня 2022 року у Мистецькій школі № 1 міста Краматорська Донецької області.

За участю працівників Донецького обласного навчально-методичного центру культури, учнів Мистецької школи № 1 міста Краматорська було організовано розважальну програму, по закінченню якої відбувся перегляд веселого і повчального Різдвяного мюзиклу.

Для дітей було створено святкову атмосферу з пропагуванням основних людських цінностей: дружби, взаємоповаги  та любові. Всі отримали велике задоволення!