17.01.2022 року у приміщенні Криворізької сільської ради було проведено збір Координаційної групи для реалізації програм і проєктів у сфері протимінної діяльності на території сільської ради. На засіданні Координаційної групи виступив Мацюк Андрій державний експерт експертної групи з гуманітарного розмінування Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, який розповів про основні небезпеки, що становлять міни та вибухонебезпечні залишки війни та представляють значну загрозу для життя, добробуту та соціально-економічного розвитку населення громади. Сільській раді було надано методичні матеріали (книги та буклети) у сфері протимінної діяльності.