12 січня Добропільські рятувальники провели обстеження культових споруд на території обслуговування 19 державного пожежно-рятувального загону Гололвного управління ДСНС України у Донецькій області.

Під час заходу вогнеборці наголосили священнослужителям на особливій пильності під час богослужінь, неодмінному виконанню правил пожежної безпеки. Також надзвичайники оглянули евакуаційні виходи та впевнились у належному протипожежному стані електромереж.

Крім того, з настоятелями церков ДСНС провели інструктажі з питань пожежної безпеки та вручили пам’ятки щодо запобігання виникненню пожеж у культових споруд