10 січня Добропільські фахівці ДСНС разом з співробітниками Добропільського відділення поліції провели профілактичні рейди міськими громадським організаціям «Право на життя» щодо неухильного дотримання правил пожежної безпеки. Під час заходу співробітники Служби порятунку розповіли присутнім користуватися первинними засобами пожежогасіння та розповіли про порядок дій у випадку евакуації. Також, співробітники Служби порятунку закликали безпечно експлуатувати електроприлади. Крім того, в ході заходу було оглянуто умови проживання та приміщення, де перебувають люди.

На завершення заходу рятувальники надали тематичні листівки та методичну інформацію з вказанням номерів екстреної допомоги.