У Добропіллі триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання правил пожежної безпеки у храмах під час богослужінь під час Різдвяних свят, для того щоб в цей період не сталося лиха, рятувальники Покровського районного управління Головного        управління ДСНС України у Донецькій області проводять зустрічі із священнослужителями району та парафіянами нагадують про правила пожежної безпеки.

Співробітники ДСНС закликають їх роз’яснювати вірянам правила пожежної безпеки, закликати парафіян знаходитись із запаленими свічками на безпечній відстані один від одного та слідкувати за відкритим вогнем у храмах.

Також фахівці Служби порятунку звертають увагу представників духовенства на обов’язкову наявність у храмах первинних засобів пожежогасіння, за допомогою яких можна швидко ліквідувати загорання на початковій стадії, наголошують на утриманні вільними шляхів евакуації у церквах, щоб у разі виникнення пожежі люди змогли швидко покинути приміщення та вийти у безпечне місце. Кожному вручалися пам’ятки із зазначеними правилами безпеки, яких слід дотримуватись під час Різдвяних свят.