06 січня фахівці служби порятунку Покровського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області провели зустріч з заступником голови Білозерської ТГ.  В ході зустрічі було вирішено питання щодо реалізації створення на території Білозерської  громади добровільних протипожежних формувань. Разом з цим було доведено основні вимоги нормативних документів стосовно порядку створення та утримання таких підрозділів. Визначились з питанням щодо включення до складу добровільних підрозділів співробітників колишнього Центру безпеки громадян та працівників державної пожежної охорони, забезпечення даного підрозділу первинними засобами пожежогасіння та мотопомпою.