План заходів у період зимових канікул

Ось і закінчилася навчальна чверть, настали канікули. Чим будуть займатися діти протягом цього часу?

Дуже часто замість того, щоб відновити сили та відпочити, дітлахи ще більше себе виснажують, просиджуючи тижні канікул перед телевізором із телефоном у руках. І якщо школярі старшого віку ще можуть знайти собі цікаве заняття, то молодші учні відверто нудьгують або ж марнують час у гаджетах.

Щоб зимові канікули не завершилися за таким сценарієм, радимо долучитися до запланованих заходів.

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що спільно із закладами освіти громади відпрацьовано питання організації та проведення низки заходів під час зимових канікул, відповідні плани затверджено наказом.

План заходів у період зимових канікул: