Участь учнів шкіл Криворізької громади в обласних заходах

Протягом поточного року учні закладів освіти Криворізької сільської ради брали активну участь у різноманітних обласних заходах.

За підсумками, школи громади були нагороджені відповідними сертифікатами.

Згідно з наказом Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти «Про видачу сертифікатів учасникам обласного вебквесту «30 років: шлях до незалежності», приуроченого до 30-річчя незалежності України, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів (шкільна команда «Спарта») отримала сертифікат учасника.

Відповідно до наказу Донецького облІППО «Про видачу сертифікатів учасникам обласного вебквесту «Великі права маленької людини: сучасний вимір», приуроченого до Міжнародного дня прав людини, опорний заклад освіти «Добропільський ліцей» (шкільна команда «Спарта») стала лауреатом обласного заходу.

Вітаємо переможців і бажаємо творчих здобутків та нових перемог!