29.12.2021 року відбулася нарада керівництва відділу поліції № 1 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області з представниками 19 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області.

На засіданні буди присутні :

Голова – начальник сектору превенції відділу поліції №1 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області капітан поліції Денис Каборгін;

Секретар – ст. інспектор сектору публічного порядку відділу превенції Покровського РУП ГУНП в Донецькій області капітан поліції Аліна Товкач;

Інспектор – відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління ГУ ДСНС України в Донецькій області Клімов Максим Володимирович;

Виступив: начальник сектору превенції відділу поліції №1 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області капітан поліції Денис Каборгін щодо налагодження взаємодії та систематичного обміну інформацією для контролю за оперативною обстановкою на території обслуговування під час проведення новорічних та різдвяних свят, а також запропонував спільне чергування у Новорічну ніч за для запобігання надзвичайних ситуацій. Також на засіданні виступив: провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління ГУ ДСНС України в Донецькій області Клімов Максим Володимирович щодо уточнення порядку взаємодії у разі виникнення можливих надзвичайних ситуацій.