Порадник «Повноваження ОМС щодо забезпечення якісної освіти»

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що з метою підтримки органів місцевого самоврядування задля ефективної реалізації їхніх повноважень з питань забезпечення якості освіти на певній території, Державною службою якості освіти України спільно із швейцарсько-українським проектом «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE), розроблено Порадник «Повноваження ОМС щодо забезпечення якісної освіти».

У Пораднику розглядаються основні повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якості освіти. Зокрема, охоплено питання забезпечення територіальної доступності, утримання та розвитку закладів освіти, створення безпечного і здорового середовища, кадрового забезпечення, прозорості та відкритості у діяльності співпраці з громадою. Запропоновано показники для самооцінювання, орієнтовні переліки розпорядчих документів.

Завантажити Порадник можна за посиланням: https://cutt.ly/ZYQVMsk.