27 грудня фахівці Покровського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області, нагадали рибалкам у с. Ганнівка що перш ніж ступити на лід, треба звернути увагу на його колір

  • 433

     27 грудня фахівці Покровського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області, нагадали рибалкам у с. Ганнівка що перш ніж ступити на лід, треба звернути увагу на його колір. Якщо ж крига має сіруватий відтінок, це свідчить про присутність води у її товщі.

Також рятувальники під час бесід наголошували, що ідучи льодом, варто оминати небезпечні місця – виступаючі над поверхнею кущі, траву, ділянки вкриті товстим шаром снігу. У випадку, якщо крига під ногами затріщала і людина таки опинилася у воді, у жодному випадку не можна панікувати. Слід намагатися вибратися на лід, наповзаючи на його край грудьми і почергово витягуючи на поверхню ноги. Повертатися слід у той бік, звідки людина прийшла, де міць льоду вже відома.

Фахівці звертаються до всіх громадян із проханням бути уважними та вкрай обережними, не виходьте на тонкий лід, а особливо застерігаємо батьків: не відпускайте своїх дітей самих гратися на замерзлих водоймах!