Конкурс міні-грантів за підтримки Коаліції допомоги Німеччини (Aktion Deutschland Hilft) для розширення економічних можливостей на сході України

  • 383

У середу, 15 грудня 2021 року, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИ ФОНД «ХЕЛП УКРАЇНА» розпочинає конкурс міні-грантів в рамках проєкту «Розширення соціально-економічних можливостей вразливих груп населення в Україні. Невідкладна допомога вразливим ВПО та при інших соціальних випадках» 2021-2022 років, в рамках якого передбачено щонайменше 30 грантів на обладнання середньою вартістю 3000,00 євро.

 

В рамках конкурсу передбачатиметься підтримка щонайменше 30 мікропідприємств (існуючі підприємства та стартапи) грантами на обладнання та матеріали середньою вартістю 3000 євро для сільськогосподарської, виробничої та сервісної діяльності. Крім того, для підтриманих бенефіціарів будуть організовані бізнес та професійні тренінги для отримання знань та навичок задля покращення ефективності власної справи. Загальна планова вартість прямих витрат на обладнання для 30 бенефіціарів становить 90, 000,00 євро.

 

Проєкт «Розширення соціально-економічних можливостей вразливих груп населення в Україні. Невідкладна допомога вразливим ВПО та при інших соціальних випадках» 2021-2022 реалізується за фінансової підтримки Коаліції допомоги Німеччини (Aktion Deutschland Hilft) та за партнерства з німецькою організацією Help-Hilfe zur Selbsthilfe в Україні. У центрі цього проєкту є розширення економічних можливостей місцевого населення Донецької та Луганської областей, територій що підконтрольні уряду України.

 

Про проєкт «Розширення соціально-економічних можливостей вразливих груп населення в Україні. Невідкладна допомога вразливим ВПО та при інших соціальних випадках»

Проєкт вартістю 264,52 тисячі євро, що імплементується за підтримки німецького уряду БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «БЛАГОДІЙНИ ФОНД «ХЕЛП УКРАЇНА» з листопада 2021 року до вересня 2022 року. Головною метою проєкту є сприяння соціальній інтеграції вразливих категорій населення, в тому числі ВПО, в Україні через розширення економічних можливостей.

 

 

Контакта інформація для ЗМІ:

Неля Сурус, представниця БФ «ХЕЛП УКРАЇНА», моб. +380 99 220 40 40, ел. адреса: info@help-ukraine.org.ua

Фото без опису