У Криворізькій громаді відбулося відкриття центральної новорічної ялинки

Сьогодні у селі Криворіжжя відбулося відкриття центральної новорічної ялинки Криворізької територіальної громади.

Криворізький сільський голова Анна Павлова привітала присутніх дітей і гостей заходу з прийдешнім святом Святого Миколая та побажала всім здійснення найзаповітніших мрій та отримання гарних подарунків.

У гості на Ялинкову площу Криворіжжя прибув Святий Миколай, який водив хороводи з дітками та вітав зі святом. Ведучі заходу проводили різні конкурси. Так, заклади освіти взяли активну участь у конкурсі на краще виготовлення новорічних іграшок. Переможцем визначено заклад дошкільної освіти № 22 «Калинка», до якого згодом завітали члени конкурсної комісії з подарунками. Вихованці дитячих садків також підготували листи-звернення
до святого Миколая.

Свято відбулося яскраво та весело. Святкова атмосфера, пісні, танці, подарунки та багато інших сюрпризів не залишили байдужим нікого.