Діти Криворізької громади долучилися до проєкту «Час зимових історій»

Насичений подіями рік добігає кінця, і настає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю День Святого Миколая сприймають діти, які чекають подарунків
та ласощів. Особливо такої уваги потребують пільгові категорії дітей.

Сьогодні учні закладів освіти Криворізької сільської ради взяли участь у культурно-мистецькому проєкті «Час зимових історій» в місті Краматорську, який проводиться за підтримки облдержадміністрації вже кілька років поспіль.   Підвезення дітей було організовано за рахунок місцевого бюджету Криворізької громади.

Ця захоплююча розважальна програма поєднала у собі музичні виступи, інтерактивні ігри, спецефекти, майстер-класи, перегляд короткометражного мультфільму «Новорічна ялинка Плуто» та спілкування зі Святим Миколаєм.

На дітлахів очікувало занурення у яскраву новорічну атмосферу за допомогою казкових персонажів, святкових декорацій, тематичних інтерактивів та музичного перформансу.