Допомога малозабезпеченим сім’ям

В Добропільському міському центрі зайнятості було проведено круглий стіл на тему «Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям».

Засідання відкрила в.о. директора центру зайнятості Тетяна Яцура, яка наголосила: «Отримання фінансової допомоги дає можливість члену малозабезпеченої сім`ї започаткувати власний бізнес і стати фінансово незалежним».

У заході взяли участь представники: Виконавчого комітету та Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, Управління соціального захисту населення Білозерської міської ради, Головного управління ДПС у Донецькій області, відділу соціальної політики Криворізької сільської ради, вектору соціального захисту населення Шахівської сільської ради, Добропільської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з презентаційними матеріалами  щодо умов отримання фінансової допомоги особами, які виявили бажання провадити підприємницьку діяльність, роботи комісії з питань надання такої допомоги.

Реалізація Постанови КМУ № 397 «Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених громадян», яка набуває чинності з 1 січня 2022 року,  викликала жваве обговорення, були розглянуті проблемні питання, взаємодія між соціальними партнерами. Всі учасники круглого столу вбачають у новому механізмі фінансової підтримки майбутніх підприємців з числа малозабезпечених сімей нові можливості для територіальних громад у вирішенні питань зайнятості населення та  створенні нових робочих місць.