Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій 26 листопада рятувальники міста Добропілля разом вирушили у інформаційно-роз’яснювальні рейди

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій 26 листопада рятувальники міста Добропілля разом  вирушили у інформаційно-роз’яснювальні рейди.

Головна мета таких заходів - пояснення громадянам правил з пожежної безпеки у побуті та їх дотримання, а також попередження загибелі людей під час нещасних випадків. Рятувальники пояснили громадянам, що найчастіше стає причиною пожеж та який алгоритм дій повинен бути, якщо виникає загоряння. Також рятувальники роздали листівки з правилами поведінки для більш наочної передачі цієї важливої інформації.

Пам'ятайте, що ваша безпека та безпека ваших близьких залежить від того, наскільки уважно, відповідально та обережно ви будете поводитися у побуті. У разі виникнення надзвичайної ситуації терміново телефонуйте за номером 101 та завжди дотримуйтеся правил протипожежної безпеки.