Співробітники ДСНС та Поліції провели рейд по приватним житловим будинкам міста Добропілля

За статистикою, в холодну пору року кількість пожеж у житловому секторі значно зростає, при цьому громадяни не завжди дотримуються правил пожежної безпеки, використовують неякісні побутові прилади та неправильно експлуатують засоби обігріву.

Тому 5 листопада співробітники ДСНС та Національної поліції провели рейд житловим сектором, де відсутнє централізоване газопостачання, а місцеві мешканці використовують пічне опалення та газові балони.

Фахівці екстренних служб нагадали громадянам правила пожежної безпеки, яких щоденно необхідно дотримуватись в побуті, особливу увагу приділивши роз’ясненню основних заходів із запобігання пожеж через неправильну експлуатацію електрообігрівальних приладів та пічного опалення.

Всім  співрозмовникам було вручено тематичні пам’ятки та листівки.