Участь Криворізької громади в обласній акції «Смачні традиції Донеччини»

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що з лютого по травень 2021 року за підтримки управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації, Донецьким обласним навчально-методичним центром культури проводилась акція «Смачні традиції Донеччини» в рамках реалізації проєкту «Донеччина: збережи для нащадків!».

Заклад дошкільної освіти № 22 «Калинка» Криворізької сільської ради приєднався до участі в зазначеному заході.

По-українському смачно і гостинно педагоги та вихованці дитячого садка презентували національну страву – вареники, яка є невід’ємною частиною культури та обрядовості нашого народу.