Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради в обласному засіданні колегії

27 жовтня поточного року о 10.00 відбулося позачергове засідання колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Засідання пройшло в онлайн-режимі, через вжиття заходів щодо запобігання поширенню в області випадків захворювань, спричинених коронавірусом SARS-Co-2 (2019-nCoV).

Участь у засіданні колегії взяли начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Грибаускас Лариса Іонасівна та головний спеціаліст гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Стащенко Тетяна Миколаївна.

На порядку денному була обговорена низка актуальних питань, серед яких важливим для Криворізької громади є питання підготовки та реалізації проєкту встановлення мультифункціонального спортивного майданчика за рахунок співфінансування державного та місцевого бюджетів в рамках програми Президента України «Здорова Україна».